Plánujeme v roce 2018 aktuálně - Nordkapp

 

Maroko, Island - Faerské ostrovy, Island, Provence, Skotsko, Anglie, Polsko. Řeky, rafty, kola, moře a další využití hotelbusu dle vašeho přání.

 

Spolupracujeme s CK GADTOURS, které poskytujeme u některých poznávacích zájezdů  dopravu naším hotelbusem.

Kontaktujte nás

 

 

 

 

 

Facebook

Pojďte s námi společně sdílet naše zážitky na facebooku

 

 

 

    MAROKO „království západu“                     ISLAND - FAERSKÉ OSTROVY 

 

Marocké království s mottem „Bůh, vlast a král“ je země mnoha barev, tisíce vůní, chutí a zvuků. Maroko, nejzápadnější země na severu  Afriky, je jedno z mála míst, které si zatím uchovává svůj nezaměnitelný půvab pouštní země, propletené silnými arabskými vlivy, islámem a evropskou kulturou. Maroko od Evropy dělí široký Gibraltarský průliv.

 

 

ISLAND  „země ohně a ledu“

Vodopády, gejzíry, sopky,ledovce, nezapomenutelné zážitky a nádherná příroda.

 

Geologicky mladý ostrov ohromuje návštěvníky aktivní vulkanickou činností, výrony par a plynů, lávovými poli a tryskajícími gejzíry. Největší evropské ledovce i neuvěřitelné množství mohutných vodopádů dotváří pověst Islandu jako „země ohně a ledu“.

 

 

 

Faerské ostrovy jsou závislé území Dánska s rozsáhlou autonomií.

Je to soustroví v severním Atlantickém oceánu na jihozápadním okraji Norského moře. Leží severozápadně od Skotska v polovině cesty mezi Islandem a Norskem. Souostroví, čítající 18 ostrovů, 11 ostrůvků a 779 malých sklanatých ostrůvků či útesů. Hlavním městem Faerských ostrovů je Tórshavn na ostrově Streymoy.

 

PROVENCE "perla jižní Francie"

Když Bůh tvořil Provence, nechal si pro tento malý kout na jihu Francie v rukávu snad všechna esa.

 

Perla jižní Francie je jedním z nejzajímavějších regionů Francie. Bohatá kultura s jedněmi z nejzajímavějších staveb na světě. Snoubí se zde starověké památky s krajinou plnou slunce, záplavou barev a vůní.

 

 

 

 

Plánované akce 2018

 

 

Vaše návštěvnost